Volcano Complex

Moderní svatba v přírodě

Neobvyklé místo na svatební obřady a hostiny přímo na úpatí Sopky v Prokopském údolí. Budete pouhých pár minut od centra Prahy, ale přesto obklopeni nádhernou přírodou chráněné přírodní rezervace.

Zásnuby či rozlučka se svobodou? Kde jinde než u nás. Vše můžete připravit na jednom místě - kadeřnictví, kosmetika, ubytování, obřad a svatební veselí na jednom místě. Elegantní pokoje, moderní kuchyně a krásná zahrada. Nechte starosti na nás, užijte si svůj svatební den. Obřady provádíme hlavně venkovní, ale dle osobní domluvy a Vašeho přání Vám obřad rádi přizpůsobíme do vnitřních prostor. U každé svatební hostiny Vám můžeme zaručit individuální přístup jak při sestavování konkrétní nabídky cateringových služeb, tak i předběžného rozpočtu. Jedná se pouze o Váš den a náš tým udělá vše proto, abyste si ho užili na 100 %.

Volcano Complex je ojedinělý koncept založený na myšlence propojení zdraví, krásy a přírody. Volcano Grill house zde pro Vás připraví nezapomenutelné pokrmy připravované z těch nejlepších surovin ve spojení se špičkovým servisem. V komplexu naleznete také Volcano Spa Hotel, čtyřhvězdičkový hotel s 21 luxusně vybavenými pokoji a exkluzivními službami, které jsou propojené s Volcano Health Club, kde si můžete dopřát relax a odpočinek v moderně vybaveném Fitness a Wellness. 

 

+420 702 091 107
sales@volcanocomplex.cz
www.volcanocomplex.cz
K Sopce 839/30
15800 Praha 5 - Jinonice
logo/avatar, Volcano Complex