Denym

Jsme rodinná firma, zabývající se organizací svateb, narozeninových i jiných oslav, večírků, plesů, zábav a dalších slavnostních příležitostí.

Nabízíme služby na míru, podle přání zákazníka. Naplánujeme a zorganizujeme vše, od začátku do konce, včetně úklidu. Poskytujeme i jednotlivé služby jako je poradenství, koordinace slavnostního dne nebo večera, občerstvení, výzdobu nebo jen zmiňovaný úklid. Přístup je velmi individuální, každá akce je originál.

Máme dlouholeté zkušenosti a vztahy s dodavateli. Dokážeme ušetřit čas, peníze i starosti, umíme poradit i varovat. Děláme svoji práci spolehlivě, s nápadem, srdcem a zážitek uděláme i ze samotných příprav Vašeho dne. To je naše přidaná hodnota. Stejně jako jednoduchost a přehlednost, kterou vnášíme do příprav všech akcí - nebudeme Vás zahlcovat tisíci možnostmi, vybereme ty nejvhodnější a o všech, které si objednáte, budete mít přehled, včetně částek za ně účtovaných.

Oceníme, pokud se na nás spolehnete a nenecháte své hosty nebo rodinu, aby se při výjimečných příležitostech cítili jako personál.

Pracujeme na Berounsku a v jeho okolí (Praha, Plzeň, Příbram, Kladno, Rakovník, Benešov atd.) Kontaktujete-li nás, první schůzka bude nezávazná a bezplatná. Přijedeme za Vámi, vyslechneme Vaši představu, zkonzultujeme, sestavíme předběžný rozpočet…

Pokud se Vám budeme líbit, rádi vytvoříme Vaše vzpomínky.

+420 608055747
Denisa Měchurová
info@denym.cz
www.denym.cz
26601 Beroun