Cateringová a svatební firma Eva Marková

Představujeme vám firmu Catering Marková, která disponuje obsáhlým cateringovým servisem s konceptem flexibilních a rozsáhlých služeb. Sestavíme vám na míru event ke každé příležitosti. Nabízíme catering pro slavnostní příležitosti, ale i pro soukromé, skromnější akce. Naše cateringové srdce vytváří jedinečný zážitek ke každé vaši příležitosti. Zajistíme občerstvení a profesionální služby k široké škále příležitostí, které znázorňují různé oslavy, svatební hostiny, zahradní slavnosti, grill party, opékání selátka a další.

Hlavní cíl naší firmy představuje realizaci akce na míru, kterou přizpůsobíme vašim představám a finančnímu rozpočtu. Vždy se snažíme o maximální péči o zákazníka, vyhovíme a přizpůsobíme jeho přání. Zajistíme kompletní servis od zajištění prostor pro event, přes občerstvení až po doprovodný program .

Rodinná firma Catering Marková vychází z letité tradice a obsáhlých zkušeností v oblasti cateringu a pohostinství. Naše standardy vychází z maximální péče o zákazníka a jeho požadovaných preferencí. Každou vaši slavnostní příležitost proměníme v nezapomenutelný a jedinečný zážitek. Nabízíme možnost uskutečnění akce v našem romantickém penzionu s rozmanitou zahradou ve vesničce Hrbov, nebo na Vámi vybraném místě. Vaše přání je naším rozkazem.

776691085
Eva Marková
marek@penzion.com
www.marek.penzion.com
Hrbov 35
58813 Polná
logo/avatar, Cateringová a svatební firma Eva Marková