Areál Setina

VŽDY JE CO SLAVIT

Svatba, kulatiny, významný úspěch v práci či ve škole – každá životní událost si zasluhuje náležitou oslavu ve stylovém prostředí.

Ať už plánujete svatbu ve velkém stylu, nebo toužíte decentně oslavit dědečkovo jubileum, v Areálu Setina vždy najdete to pravé zázemí. Postaráme se o to, abyste na svůj výjimečný den nikdy nezapomněli.

OSLAVA BEZ STAROSTÍ

O svatební či jinou oslavu se postaráme od A do Z a plně ji přizpůsobíme Vašim představám i rozpočtu. Vybírat můžete hned z několika balíčků pro svatební raut. Rádi však připravíme menu a výzdobu dle Vašich konkrétních požadavků.

Právě slavnostní hostina je již vyhlášenou specialitou Areálu Setina, na niž jsme patřičně hrdí.

DOSTATEK PROSTORU PRO VAŠE HOSTY

V Areálu Setina najdete příjemné zázemí pro oslavy a svatby většího i menšího rázu.

Náš areál disponuje malým sálem pro 40 osob a velkým sálem, který pojme až 80 osob. Venkovní prostory s party stany pak může využít i skupina 120 účastníků.

 

 

ZAŠLEME VÁM PRŮVODCE

Kompletní informace o náplni jednotlivých svatebních balíčků, možnostech přípravy hostiny nebo ubytování naleznete v našem průvodci, který Vám na  rádi zašleme.

Jak vypadá a co obnáší svatba na Setině, zjistíte a uvidíte též na webu  a stránce na .

JSME SPECIALISTÉ NA OSLAVY

Přes 350 svateb za plné spokojenosti svatebčanů a stovky dalších oslav. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme připravit dokonalou oslavu, na kterou nikdy nezapomenete, i pro Vás.

Čekají na Vás moderní zázemí, půvabné prostředí uprostřed lesů, ale i takové speciality, jako jsou svatební kolonáda, nebo pravá americká limuzína!

553 673 240
Jiří Tropp
setina@tropp.cz
www.arealsetina.cz
Na samotě
Pustá Polom 90
74769 Pustá Polom
logo/avatar, Areál Setina