Svatba zadarmo, 1. díl - úvodní článek

Pro krásnou společenskou událost, první svého druhu v České Republice, hledáme pár, který zvítězí ve výběrovém řízení Svatba zadarmo a za odměnu dostane kompletní zajištění svatby od úřadu až po svatební cestu ZADARMO!

Od poloviny srpna hledáme svatební pár, který získá svatbu zadarmo! Ne, není to vtip. Je to ohromná příležitost pro ty, kteří o svatbě uvažují a dříve nebo později by se stejně vzali. Tak proč ne teď? A proč ne ZADARMO?!?

Pokud jste poslouchali pozorně Hit rádio Orion nebo navštívili adresu www.svatbysluzby.cz, dozvěděli jste se, že pokud jste dostatečně vdavekchtiví a odvážní, stačí vyplnit přihlášku a zaslat ji pořadatelům akce mailem nebo poštou. Toto jste mohli učinit do 20.09.2006, kdy jsme možnost přihlášení ukončili. Ve středu 20.09.2006 běžela v Hit rádiu Orion poslední výzva - rozhovor moderátorky Hit rádia Orion s jedním z pořadatelů. V tuto chvíli už tedy přihlášky nepřijímáme. Máme 25 přihlášených párů, z nichž budeme vybírat jeden, který postoupí až k vysněné svatbě zadarmo.

Asi se zeptáte, kdo dneska dává někomu něco úplně zadarmo... jen tak... pro nic za nic... No, musíme uznat, že jen tak, pro nic za nic, to zase nebude. Soutěž je připravována pro akci, která proběhne 25. - 26.11.2006 v Kulturním domě Ostrava, a. s., kterou jsme nazvali Svatební Festival Moravskoslezského kraje.

V rámci programu festivalu budou k vidění módní přehlídky, tématická divadelní a hudební vystoupení, floristická a vizážistická show, apod. Ale především zde proběhne opravdová svatba, pro kterou jsme vyhlásili soutěž o svatbu zadarmo. Vítězný pár bude mít za úkol spolu s moderátorem festivalu, spolu s jednotlivými dodavateli svatebních služeb a spolu se svatebním koordinátorem Svatební agentury Kopretina provést diváky všemi úskalími příprav svatebního dne. To vše neotřelou a vtipnou formou. Odměnou tomuto páru za jeho odvahu bude zorganizování svatby se vším všudy úplně zadarmo.

Jaká jsou naše kritéria, na základě kterých budeme vítězný pár vybírat? S jednotlivými páry povedeme rozhovor, jehož cílem bude zjistit, zda jsou snoubenci opravdu komunikativní, kreativní a spolehliví, zda mají odvahu vystoupit na veřejnosti a především, zda mají dostatečnou motivaci oženit se/vdát se.

Pravidelně Vás budeme informovat o tom, jak probíhala soutěž, koho jsme vybrali, jak pokračují přípravy na svatební festival a hlavně na svatbu zadarmo. Takže nezapomeňte poslouchat Hit Rádio Orion a sledovat svatební portál www.svatbysluzby.cz. Mějte se krásně!

Vaši pořadatelé svatebního festivalu

Široká nabídka snubních prstenů