Svatba Ivety Lutovské

Další svatba v českém showbyznysu. Svatba miss 2009 Ivety Lutovské a podnikatele Jaroslava Víta se konala 9.9.2011 na zámku v Pardubicích. Svatba byla plná tradic a noblesy.

Svatební šaty si nechala Iveta ušít na míru od návrhářky Terezy Sabáčkové. Ta je zdokonalovala do poslední chvíle a tak je ještě den před svatbou neměla nevěsta doma. Ale to se vyplatilo! Iveta svatebčany a ženicha doslova okouzlila v princeznovských šatech s vlečkou, které zdůraznily její bohatý dekolt. Nechyběl jí ani závoj a zdobila ji svatební kytice z bílých růží.

Mezi tradice patří, ze má nevěsta něco modrého. A jak nevěsta prozradila, skrývala modrý knoflík na kalhotkách. Nové měla perlové náušnice, šaty půjčené.

Ve 13 hodin ji tatínek odvedl k oltáři, kde na ni čekal ženich ve slušivém tmavém obleku. Snoubenci se rozhodovali mezi světlým a tmavým oblekem, ale zvítězil tmavý. Po vyřčeném „ANO“ si snoubenci vyměnili prstýnky z bílého zlata.

Za svědka nevěstě šla její kamarádka a modelka Katka Malá, ženichovi svědčil herec Michal Novotný.

Na svatbě se sešla téměř stovka hostů, mezi nimiž nechybělo pár českých celebrit. Mezi dobré přátele Ivety a Jaroslava patří Leoš Mareš s Hankou Svobodovou, kteří byli taktéž přítomni. Dál dorazili Pavel Cejnar a Patrik Hezucký nebo Eliška Bučková spolu s Václavem Noidem Bártou. Ti však obřad nestihli.

Široká nabídka snubních prstenů