Robbie Williams - svatba rebela

Jak vypadala svatba rodilého Angličana, zpěváka Robbieho Williamse? Termín svatby oznámili svatebčanům týden dopředu.

Předpokládám, že tento článek budou číst více ženy. Panové dopředu se omlouvám.

Robbie Williams- rebel, král večírků, milovník žen, alkoholu a v neposlední řadě bohužel i drog, zpěvák se sexy zadečkem, který rád ukazuje i fanouškům a kamerám, zastánce názoru, že manželství je nesmysl a nevěra je přirozenost.

Ano, tento „náš“ Robbie se 7.srpna 2010 oženil. A věřím, že to šokovalo více fanynek!

Robbie požádal svou přítelkyni, herečku Aydu Field o ruku v přímém vysílání australského rádia 2Day FM. Žádost to byla maximálně spontánní a nečekaná. Potvrzuje to fakt, že prstýnek, jenž měl Robbie Aydě navléknout, jim v rychlosti půjčila moderátorka rádia.

Pár spolu chodil už 3 roky a bydlí spolu v Robbieho sídle v Los Angeles, kde se svatba konala.

Pozvána byla jen rodina a blízcí přátelé. Přátelé ze skupiny Také That nedorazili. Ne, že by nechtěli nebo nebyli zváni. Snoubenci totiž termín svatby oznámili pouze týden dopředu. A místo svatby se v mediích do poslední chvíle tajilo.

Fotografie však ukazují, že svatba proběhla na zahradě Robbieho luxusního sídla. Zahrada byla romanticky vyzdobena květinami. Dominovaly bílé květiny uspořádané do slova „Láska“. Svatební altánek, byl celý pokryt posypanými růžemi. Při svém „Ano“, jim právě zapadalo slunce a zahrada byla ozářena jeho paprsky.

Novomanželé neměli na svatbě svědky. Tuto roli zastoupili jejich psi, kteří měli okolo krku z květin obojek. „ Jediné, co bylo opravdu tradiční, byl manželský slib,“ řekl Robbie.

Na celé svatbě nebyl vypita jediná kapka alkoholu. Tak to se o této svatbě povídá. No, díky Robbieho minulosti, se není čemu divit.

Na líbánky měl pár namířeno do Mexika. Tam, se ale pro Robbieho pracovní vytíženost nedostali, a tak hodný manžílek letos v červenci zarezervoval pro sebe a svou ženu líbánky. Kde, je ale utajováno.

Široká nabídka snubních prstenů