wowdoplnky.cz

WOWDOPLNKY je český e-shop s pánskými a dětskými doplňky nejen na svatbu, ale i na ples nebo do divadla. Vybrat si zde můžete svatební kravatu, kšandy, motýlek (dřevěný i klasický), svatební manžetové knoflíčky nebo třeba svatební vestu.

 

Svatební doplňky šité s láskou

Chcete-li mít svatbu jako z pohádky, pak se bez těch správných doplňků neobejdete. Na wowdoplnky.cz najdete širokou nabídku doplňků (svatební kravaty, motýlky dřevěné i klasické, kšandy, kapesníček do saka, vestu a další), které Vás chytí za srdce. Odborný personál Vám rád pomůže barevně sladit veškeré doplňky.

 

Cesta k dokonalému ženichovi

 

Ráda byste, aby Váš milý působil skvostně? Pak doporučujeme , které jsou typické svým zdobeným, již předvázaným uzlem. Právě díky zdobenému uzlu vypadají slavnostněji než běžné kravaty. Okolo krku se pak uchytí stejně jednoduše jako motýlek, což oceníte především ve svatebním stresu. V kombinaci se pak docílíte dokonalého vzhledu.

 

Kšandy na svatbu

Jedním ze současných trendů jsou  doplněné o nebo . Vybírat můžete z desítek odstínů látkových kšand (zdobených koženými detaily), které se na svatbu hodí nejvíce. Kšandy můžete jednoduše sladit spolu s ostatními doplňky. To jaké barvě řekněte své ano je už jen na Vás.

739667558
Tomáš
wowdoplnky@gmail.com
Najdete nás na Facebooku
Gellnerova 95/10a
66451 Brno-Jundrov