Svatební fotograf Martin Holík

Tvořím svatební fotografie, které mají atmosféru, styl a eleganci. Bydlím v Olomouci ale fotografuji po celém Česku a v zahraničí. Fotografuji reportážním stylem, nenuceně a bez křečovitých póz.

Mým mottem je „styl a elegance“. Snažím se o to, aby každá série fotografií ze svatby byla v jednotném duchu a aby dokonale zachytila atmosféru svatby. Výsledné fotografie by měly ženicha a nevěstu i po letech pohladit na duši a vyvolat v nich jen a jen hezké vzpomínky na jejich svatbu.

Nabízím nadstandardní přístup a jednání. Pokud máte zájem, pak je samozřejmostí i nezávazná schůzka, kde si vysvětlíme, jak u mne fotografování probíhá a hlavně se navzájem poznáme.

Všechny fotografie jsou jedna po druhé ručně upraveny, přičemž kladu důraz na dokonalost barev, kontrastu a jednotný styl úpravy všech fotografií. Samozřejmostí jsou pak v případě potřeby decentní retuše. Fotím profi technikou nejvyšší řady značky Canon.

Fotku jsem studoval na ITF, roky jsem fotil pro nejrůznější média a magazíny reportáže po celém světě. Na kontě mám i ocenění na Czech Press Photu či Slovak Press Photu.

Více informací najdete na mých stránkách www.mafoto.cz

netradicni svatebni fotografie pod mostemmala mazoretka na svatbenevesta a zenich lezi na lavcelesni romantika s nevestou a zenichemmyslivecka svatbaminimalisticka s vatebni fotografie z lesanevesta si pripina nausnice pred svatbousvatebnivesela svatebni fotografie zenichaukrajinsko ceska svatba v prazesvatebni fotografie z jesenikunevesta se prochazi s zenichem u rybnikazenich ujizdi s nevestou na kufrusvatebni portret nevesty a zenicha v lomusvatba v prusankachportret nevesty a zenicha z vietnamske svatbysvatebni strevicesvatebni portret zenicha a nevesty pod zavojemromanticke pohledy do oci nevesty a zenichasvatebni hostinasvatebni fotografie na pracharnenevesta a zenich se maji radi v leseromanticka svatebni fotografie novomanzeluvesela svatebni fotografiesvatebni fotografie prstynku
+420 608327483
Martin Holík
info@holikfoto.cz
Najdete nás na Facebooku
77900 Olomouc
logo/avatar, Svatební fotograf Martin Holík
OTEVÍRACÍ DOBA - poznámka

Jsem tu pro vás NONSTOP :-)