Rozlucky,.com

Rozlučky se svobodou

Zorganizujeme za Vás skvělou oslavu, která Vás bude skutečně bavit. Zakládáme si na super rychlém a férovém jednání, kvalitě a spokojenosti našich zákazníků.

Nabízíme velký výběr klasických, ale i originálních a netradičních balíků, různé nápady, tipy a cenné rady.

Máme ale i něco navíc! Profesionální delegátky a delegáty, které se osobně postarají o to, aby veškeré poskytované služby byly v tom nejvyšším standardu a vše proběhlo přesně tak, jako jste si u nás objednali. Budou Vaším parťákem, který na místě vše vybaví za Vás.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům, kterých máme již několik tisíc!

Vše najdete na stránkách .

Praha
Nabídka rozlučkových programů pro dámy – 

Nabídka rozlučkových programů pro pány – 

Brno
Nabídka rozlučkových programů pro dámy – 

Nabídka rozlučkových programů pro pány – 

Jestli máte zájem o rozlučku na Slovensku v Bratislavě nebo Košicích navštivte .

O ROZLUČKÁCH

Rozlučka se svobodou v sobě skrývá stejně zábavný potenciál, který nám nabízejí významné dny v roce, jako je třeba Silvestr nebo přímo samotná svatba. S přípravou svatby jde ale ruku v ruce také spousta zařizování, dodržování různých zvyků a na prvním místě v průběhu celého zařizování upřednostňujeme hlavně rodinu, partnera nebo partnerku.

Rozlučka je ale den, který by měl patřit jen a jen Vám a Vašim přátelům. Nikdo by Vám neměl mluvit do toho, jak si chcete rozlučku naplánovat, kontrolovat kolik piv nebo panáků jste vypili. Máte možnost vypnout mobil a úplně se odříznout od reality. Jednoduše máte právo si to za vynaložené úsilí s přípravou svatby celé pořádně užít! Protože jak se říká – může to být naposledy…..

Je to Váš čas, kdy máte spoustu možností jak rozlučkový den a večer strávit. Kromě pouhého popíjení spousty alkoholu můžete Vaši rozlučku využít i na něco netradičního, co jste ještě sami nikdy nezkoušeli, ale tak moc byste si přáli to zažít. Kromě denních zážitkových aktivit, kdy pro pánskou jízdu a stejně tak i pro dámskou jízdu nabízíme velké množství sportovních a dalších zážitků, Vám určitě nedá spát náš bohatý výběr z večerního programu.

Užijte si svůj den a nechte nás naplánovat Vám tu nejlepší rozlučkovou jízdu!

womens lounge limo2727974216 fac8624d61 o89b26565e01a689e6451ab9c09568b2c fotor collage
731316727
rezervace@rozlucky.com
www.rozlucky.com
10100 Praha