Hlídací Babička

Hlídací Babičky jsou známé svou spolehlivostí a zkušenostmi v péči o děti, ale víte, že mohou být také skvělou volbou pro hlídání dětí na svatbách? Ano, právě tak, Hlídací Babičky nyní nabízejí službu hlídání na svatbách v Praze a okolí.

 

Svatba je pro novomanžele nezapomenutelným dnem plným lásky a oslav. Nicméně rodiče často čelí otázce, jak zajistit péči o své děti během této velké události. Hlídací Babičky přicházejí s řešením, které umožňuje rodičům naplno si užít svůj svatební den bez stresu z organizace dětského hlídání.

 

Naše Hlídací Babičky jsou pečlivě vybrané a mají bohaté zkušenosti s péčí o děti v různých věkových skupinách. Jsou to milující a trpělivé osoby, které se postarají o Vaše děti s péčí a bezpečím. Během svatebního dne se budou věnovat dětem, hrát si s nimi, zajistí jim zábavu a dohlédnou na jejich potřeby.

 

Hlídání na svatbách je flexibilní a přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Můžeme se starat o děti přímo na místě svatby, nebo je přivézt do zvoleného místa a zajištěného prostoru. Děti budou v bezpečí a rodiče se budou moci plně soustředit na svou svatební oslavu.

 

Dodržujeme Vámi daná pravidela a všechny bezpečnostní opatření, díky tomu zaručujeme bezpečnost Vašich dětí.

 

Hlídací Babičky nabízejí profesionální a spolehlivou péči o děti na svatbách, která Vám umožní naplno si užít tento výjimečný den.

 

Kontaktujte nás a sdělte nám Vaše požadavky a potřeby. Budeme se těšit na to, že Vám pomůžeme vytvořit svatební den plný lásky a radosti pro celou Vaši rodinu.

screenshot 2023 05 10 at 9
+420777714614
Hlídací Babička
info@hlidacibabicka.cz
www.hlidacibabicka.cz
11000 Prah
logo/avatar, Hlídací Babička
OTEVÍRACÍ DOBA - poznámka

Zákaznická linka funguje každý den v čase 9:00 - 18:00