CILA - Czech Incoming & Limousine Agency

Pronájem luxusních limuzín s profesionálním řidičem. Nabízíme prodloužené limuzíny LINCOLN, luxusní vozy MERCEDES-BENZ a jiné.

Již od roku 1993 poskytujeme špičkové služby při pronájmu reprezentativních limuzín a k naší stálé nabídce patří také zajištění svatební dopravy. Rádi zajistíme dopravu pro nevěstu i pro ženicha, jejich rodiče i pro všechny svatebčany. Vybírat můžete z našich prodloužených i klasických limuzín, sedanů, či minivanů. Po celou dobu pronájmu se o Vás bude starat náš profesionální řidič v odpovídajícím oděvu a se slušným vystupováním.

Vybrané reference o našich klientech, stejně jako ceník služeb s možností on-line kalkulace, detailní fotografie a další informace naleznete na našich internetových stránkách www.cila.cz. Všechny naše služby zajišťujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků.


V naší stálé nabídce naleznete následující vozy: Lincoln Town Car (černou i bílou limuzínu), Mercedes-Benz S class (nový model V221), Mercedes-Benz S class (model V220), Mercedes-Benz E class (nový model W211), Mercedes-Benz Vito, Škoda Superb, Volkswagen Sharan
+420 241767755
limousine@cila.cz
K dolům 58/51
14300 Praha 4 - Modřany
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí:  — 
Úterý:  — 
Středa:  — 
Čtvrtek:  — 
Pátek:  — 
Sobota:  — 
Neděle:  — 

Poznámka:
Non-Stop!