CK Travel Servis s.r.o.

CK TRAVEL SERVIS s.r.o., cestovní agentura, nabízí zájezdy renomovaných cestovních kanceláří EXIM, FIRO-TOUR, FISCHER, SUNNY DAYS,...
  • Společnost CK TRAVEL SERVIS s.r.o. je cestovní agentura, která od roku 1997 nabízí pouze zájezdy renomovaných cestovních kanceláří, které jsou pojištěné proti úpadku.
  • Klienti nemusí obcházet cestovní kanceláře a prohledávat katalogy. V naší cestovní agentuře jim nabídneme soustředěnou nabídku zájezdů od vybraných CK, které mají jméno a jsou delší dobu na trhu.
  • Vybrané zájezdy zakoupí klient u nás za stejnou cenu, jako přes cestovní kancelář, která daný zájezd pořádá.
  • Smlouvy o obchodním zastoupení s CK, pro které zájezdy prodáváme, jsou u nás kdykoliv k dispozici. Aktuální seznamy pojištěných CK proti úpadku si mohou klienti ověřit na stránkách www.mmr.cz nebo jsou u nás k nahlédnutí.
  • Na základě individuálního přístupu ke klientů se snažíme vybrat dovolenou dle jejich představ. Protože působíme na trhu již delší dobu a jsme na malém městě, víme, že si nemůžeme dovolit nespokojené klienty. Těší nás čím dál více, že získáváme klienty nejen z blízkého okolí, ale i z celé ČR na základě doporučení, což je pro nás ta nejlepší reklama. Proto jsme se rozhodli, že rozšíříme prodej zájezdů naší cestovní agentury o prodej přes internet.
  • Najdete nás na www.cktravel.cz
  • Šetříme Váš čas i peníze. Nechte si poradit a využijte našich služeb.

Prodej zájezdů přes internet – můžeme prodat zájezd kdekoliv v republice, smlouvu Vám zašleme elektronicky, poštou, faxem. Platbu můžete provést v hotovosti, v jakékoliv bance, složenkou či elektronicky.
foto 920102
+420 549410522
Dagmar Babičková,
Petra Matušková
ck.travel.servis@seznam.cz
www.cktravel.cz
Brněnská 153
66601 Tišnov
logo/avatar, CK Travel Servis s.r.o.
OTEVÍRACÍ DOBA
Pondělí: 9:00  —  17:00
Úterý: 9:00  —  16:00
Středa: 9:00  —  17:00
Čtvrtek: 9:00  —  16:00
Pátek: 9:00  —  16:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno

Poznámka:
V červnu, červenci, srpnu a září Po-Pá otevřeno 9.00 - 17.00