Areál Setina

O nás

Penzion Setina se nachází v klidném a malebném údolí říčky Setiny, uprostřed smíšených lesů mezi dvěma velkými městy Ostravou (25 km) a Opavou (15 km), přesněji mezi vesnicemi Pustá Polom, Kyjovice a Těškovice. Najdete nás snadno, stačí využít náš plánovač trasy.

Jméno Setina dostal v roce 2008 podle potůčku, který protéká přímo areálem. Dříve objekt sloužil jako rehabilitační zařízení pro zaměstnance dopravního podniku města Ostravy a byl využíván především pro rekondiční pobyty zaměstnanců, různá podniková školení a firemní večírky. Pro veřejnost však nikdy otevřen nebyl.

Překrásná příroda nedaleko Ostravy a Opavy

Vyznačuje se příjemnými klimatickými podmínkami a skutečně překrásnou přírodou. Takto klidné prostředí od každodenního ruchu města jistě oceníte nejen Vy, ale i Vaši nejbližší.

Oslavy, svatby, firemní i dětské pobyty  

Přes 350 svateb za plné spokojenosti svatebčanů a stovky dalších oslav. Díky mnohaletým zkušenostem dokážeme připravit dokonalou oslavu, na kterou nikdy nezapomenete, i pro Vás.

Čekají na Vás moderní zázemí, půvabné prostředí uprostřed lesů, ale i takové speciality, jako jsou svatební kolonáda, nebo pravá americká limuzína!

724531537
Jiří Tropp
setina@tropp.cz
www.arealsetina.cz
Pustá Polom 90
74769 Pustá Polom
logo/avatar, Areál Setina